Lesrooster

Meld je aan voor een gratis proefles!

Mail naar: info@themovementroermond.nl

Komend cursusjaar 2020/2021 hebben wij vele nieuwe lessen. Alle nieuwe lessen vind je dik gedrukt in het onderstaande lesrooster. Ze gaan van start bij 8 aanmeldingen.

Mail ons voor meer informatie of om je aan te melden voor een GRATIS proefles!

Ons nieuwe cursusseizoen begint maandag 31 augustus.

Is het lesrooster niet duidelijk te zien op je telefoon? Kantel dan je scherm.

 

 

Maandag

9:30-10:30 Dansworkout Volwassenen Miranda
10:30-11:30 Klassiek Ballet Volwassenen Miranda
15:30-16:30 Kleuterdans 4+ Miranda 
16:30-17:30 Klassiek Ballet 6+ Miranda 
16:30-17:30 Modern 8+ Graziella 
17:30-18:30 Klassiek Ballet 11+ Miranda 
17:30-18:30 Modern  10+ Graziella  Gevorderd
18:30-19:30 Modern/jazz 10+ Miranda 
18:30-19:30 Hiphop/Dancehall 14+ Dionne
19:30-20:30  Klassiek Ballet Volwassenen Miranda
19:30-20:30 Salsa (Zie website voor info) Alle leeftijden Soraya
19:30-20:30 Hiphop/Dancehall 18+ Dionne
20:30-21:30 Hiphop/Dancehall Selectie 18+ (Auditie) Dionne Gevorderd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

9:30-10:30 Baby-ouder dans  3 mnd – 1 jaar Miranda
10:30-11:30 Kleuter-ouder dans  vanaf 1 jaar Miranda
15:30-16:30 Dansmix 6+ Miranda 
16:30-17:30 Jazz 11+ Miranda 
17:30-18:30 Modern  11+ Miranda
18:00-19:00 Showgroep 16+ Soraya 
18:30-19:30 Hiphop  14+ Hilde 
18:30-19:30 Klassiek Ballet   14+ Miranda           
19:00-20:00 Modern  Volwassenen Soraya 
19:30-20:30 Hiphop Selectie 13+ (Auditie) Hilde  Gevorderd
20:00-21:00 Showgroep 20+ Soraya 
20:30-21:30 Afro 16+ Hilde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

9:30-10:30 Hiphop Volwassenen Quensley 
10:15-11:00 Peuterdans 2+ Graziella 
11:00-12:00 Modern Volwassenen Graziella 
16:00-17:00 Hiphop  10+ Shelly 
16:30-17:30 Danslab (Leren Creëren) 14+ Soraya Gevorderd
16:30-17:30 Hiphop (Boys Only) 10+  Quensley 
17:00-18:00 Hiphop 12+ Shelly
17:30-18:30 Breakdance 12+ Quensley 
17:30-18:30 Hiphop 8+ Soraya  Gevorderd
18:30-19:30  Modern Selectie C 12+ Graziella  Gevorderd  
18:30-19:30 Breakdance  8+ Quensley 
18:30-19:30 Modern 16+ Soraya 
19:30-20:30 Techniekles 14 – 35 jaar Graziella 
19:30-20:30 Modern 20+ Soraya 
20:30-21:30  Choreo les 16+ Graziella 
20:30-21:30 Salsa (Zie website voor info) Alle leeftijden Soraya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

10:00-11:00 FollowFlow Volwassenen Soraya 
16:30-17:30 Hiphop 8+ Soraya
16:30-17:30 Modern/Ballet (Boys only) 10+ Luis
17:30-18:30 Modern 14+ Soraya
17:30-18:30 Klassiek ballet 16+ Luis
18:30-19:30 Modern 14 – 35 jaar Soraya Gevorderd
18:30-19:30 Flamenco Fusion Volwassenen Luis
19:30-20:30 Modern Volwassenen Soraya
19:30-20:30 Spitzenles 16+ Luis
20:30-21:30 Klassiek Ballet 18+ Luis Gevorderd  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

16:30-17:30 Modern Selectie Kids 10+ (Auditie) Fabienne Gevorderd
17:30-18:30 Modern  12+ Fabienne
17:30-18:30 Breakdance 8+ Felix
18:30-19:30 Jazz 14+ Fabienne
18:30-19:30 Modern Selectie B 12+ (Auditie) Soraya Gevorderd  
19:30-20:30 Modern  18+ Fabienne
19:30-20:30 Modern Selectie A 18+ (Auditie) Soraya Gevorderd
20:30-21:30 Showgroep 18+ (Auditie) Soraya Gevorderd

 

 

 

 

 

Hope to see you soon!

 

Follow by Email
Instagram
Facebook