Lesrooster

Bekijk je het lesrooster op je telefoon? Kantel dan je telefoon om het goed te kunnen zien.

 

Meld je aan voor een gratis proefles!

Mail naar: info@themovementroermond.nl

 Alle nieuwe lessen vind je dik gedrukt in het onderstaande lesrooster. Ze gaan van start bij 8 aanmeldingen.

Mail ons voor meer informatie of om je aan te melden voor een GRATIS proefles!

 

 

 

Maandag

9:30-10:30 Baby-ouder dans  3 mnd – 1 jaar Miranda
10:30-11:30 Kleuter-ouder dans  vanaf 1 jaar Miranda
15:30-16:30 Kleuterdans 4+ Miranda 
16:30-17:30 Klassiek Ballet 6+ Miranda 
16:30-17:30 Modern 10+ Graziella 
17:30-18:30  Modern 8+ Graziella
17:30-18:30 Klassiek Ballet 11+ Miranda 
18:30-19:30 Modern/jazz 10+ Miranda 
18:30-19:30 Breakdance RawMini’s Alle leeftijden Kenji
18:30-19:30 Hiphop/Dancehall 14+ Dionne
19:30-20:30  Klassiek Ballet  Volwassenen Miranda
19:30-20:30
Salsa (Zie website voor info) Alle leeftijden Soraya
19:30-20:30 Hiphop/Dancehall 18+ Dionne
20:30-21:30 Hiphop/Dancehall Selectie 18+ (Auditie) Dionne Gevorderd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

15:30-16:30 Dansmix 6+ Miranda 
16:30-17:30 Jazz 12+ Miranda 
17:30-18:30 Modern  12+ Miranda
17:00-18:00  Modern  10-14 jaar Soraya Gevorderd
18:00-19:00 Showgroep 16+ Soraya 
18:30-19:30 Hiphop/Dancehall 14+ Hilde 
19:00-20:00 Modern  Volwassenen Soraya 
19:30-20:30 Hiphop Selectie 13+ (Auditie) Hilde  Gevorderd
20:00-21:00 Showgroep 20+ Soraya 
20:30-21:30 Afro 16+ Hilde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

9:30-10:30 Hiphop Volwassenen Quensley 
10:15-11:00 Peuterdans 2+ Graziella 
16:00-17:00 Hiphop  10+ Shelly 
17:00-18:00 Hiphop 12+ Shelly
17:30-18:30 Hiphop Boys 10+ Quensley 
17:30-18:30 Hiphop 8+ Soraya  Gevorderd
17:00-18:00 Hiphop 12+ Shelly
18:30-19:30  Modern Selectie C  12+ (Auditie) Graziella  Gevorderd  
18:30-19:30 Breakdance  8+ Quensley 
18:30-19:30 Modern 16+ Soraya 
19:30-20:30 Techniekles 14 – 35 jaar Graziella 
19:30-20:30 Modern 20+ Soraya 
20:30-21:30 Salsa (Zie website voor info) Alle leeftijden Soraya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

9:30-10:30 Yoga Adults
10:00-11:00 FollowFlow Volwassenen Soraya 
16:30-17:30 Hiphop 8+ Soraya
17:30-18:30 Modern 14+ Soraya
17:30-18:30 Klassiek ballet 16 – 35 jaar Luis
18:30-19:30 Modern 15 – 35 jaar Soraya Gevorderd
18:30-19:30 Spitzenles 16 – 35 jaar Luis
19:30-20:30 Modern Volwassenen Soraya
19:30-20:30 Modern 18+ Annick
19:30-20:30 Flamenco Fusion Volwassenen Luis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

17:30-18:30 Modern Selectie Kids 10+ (Auditie) Soraya & Annick Gevorderd
17:30-18:30 Breakdance Alle leeftijden Kenji
18:30-19:30 Modern/jazz 12+ Annick
18:30-19:30 Modern Selectie B 14+ (Auditie) Soraya Gevorderd  
19:30-20:30 Modern Selectie A 18+ (Auditie) Soraya Gevorderd
20:30-21:30 Showgroep 18+ (Auditie) Soraya Gevorderd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag

9:30-10:30 Yoga volwassenen
10:00-11:00  Peuterdans 2+  Graziella

 

 

Hope to see you soon!

 

Instagram
Facebook